Eltex.sk

Naše a partnerské webové prezentácie:

PC-TEAM.sk

Predaj a servis PC, vysokorýchlostný internet, zabezpečovacia technika, montáž satelitov.

LacneLEDky.sk

E-shop s top kvalitnými led ozdobami hlavne na Vianoce.

Podnikáme aj v oblasti výpočtovej techniky, kde našim zákazníkom a obchodným partnerom odovzdávame dlhoročné skúsenosti v oblasti informačných technológií,networking predaja servisu výpočtovej techniky a elektroniky ako takej. Poskytujeme osobný servis rôznym spoločnostiam a inštitúciám cez vzdialené pracovné plochy a servery. Máme vysoké bezpečnostné preverenie a pracovné nasadenie 24 hodín denne, kto nás neodskúša neuverí.

Dodávame a zabezpečujeme montáž satelitnej techniky pre jednotlivca, kde poskytujeme na želanie zákazníka aj kompletnú ponuku programov a odborné poradenstvo, taktiež dodávame a montujeme satelitné systémy pre celé paneláky,ubytovacie zariadenia, hotely, administratívne budovy,kompletne riešime aj inteligentné domácnosti,kamerové systémy,alarmy.

Dodávame a zabezpečujeme montáž zabezpečovacích a kamerových systémov popredných svetových značiek a poskytujeme aj servis v tejto oblasti, zabezpečujeme montáž elektrických rozvodov 230V/400V.

V neposlednom rade poskytujeme aj pripojenie do internetu za dobré ceny a vynikajúce rýchlosti pre zákazníkov. Našou oblasťou poskytovania je hlavne okres Banská Štiavnica, mesto a okolité dediny. O tejto činnosti sa dočítate viac na našej stránke www.pc-team.sk, preto ak ste nespokojný oslovte nás a určite neoľutujete.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne podľa jeho požiadaviek nie ste u nás len nejaké zákaznícke číslo.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.